mission

10

Lat doświadczenia

Dr n. med. Marta Mazur

Założycielka Projektu Wenus


Dr n. med. Marta MAZUR posiada specjalizację z chorób wewnętrznych, specjalizację z andrologii klinicznej oraz obroniła, z wyróżnieniem, doktorat z endokrynologii.


Jest uczestniczką międzynarodowych kongresów i szkoleń, w tym w USA, Hiszpanii, Bułgarii, na Węgrzech i we Włoszech oraz autorką i współautorką licznych publikacji naukowych.


Ukończyła kurs National Procedures Institute “Mastering Protocols for Optimization of HRT” w Arizonie, a obecnie pogłębia swoją wiedzę w ramach studiów podyplomowych w Wielkiej Brytanii.


Jest szczególnie ceniona za swoją przenikliwość w pracy z pacjentami, wybitne umiejętności diagnostyczne oraz nowoczesne, oparte o najnowsze światowe standardy, metody leczenia i optymalizacji zdrowia tak kobiet jak i mężczyzn.

Opinie pacjentek

Jestem pacjentką pani doktor od 1,5 roku. Nigdy wcześniej nie czułam się tak zadbana, wysłuchana i zaopiekowana.Widzę ogromne efekty terapii, i wiem że będzie jeszcze lepiej.

Monika

2023.02.13

Pani Doktor jest świetnym, wnikliwym, pełnym empatii lekarzem. Jestem bardzo zadowolona zarówno z konsultacji jak i z efektów zaproponowanej diagnostyki i leczenia.

Agata

2023.02.06

Pani Doktor jest świetnym, wnikliwym, pełnym empatii lekarzem. Jestem bardzo zadowolona zarówno z konsultacji jak i z efektów zaproponowanej diagnostyki i leczenia.

Karolina

2023.02.06

Profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem i zrozumieniem stylu życia pacjenta. Bez szukania chorób tam, gdzie ich nie ma. Krótko i zwięźle z empatią. Czuć pasję!Dziękuje!

Margo

2022.10.11

Pani doktor jest bardzo dokładna, zna się na tym co robi!! Analizuje i wyciąga wnioski i do tego jest bardzo sympatyczna. Bardzo dziękuje.

Sylwia

2022.09.20

Cenię dr Martę Mazur za holistyczne podejście, kierowanie na kompleksowe badania oraz innowacyjne metody leczenia. Polecam

Marta

2022.07.13

Wizyta zawierała wszystkie niezbędne elementy: Zainteresowanie pacjentem, holistyczne podejście, objaśnienia i wyjaśnienia dolegliwości czy wątpliwości, wnikliwe pytania, skierowanie na niezbędna badania, empatię, poczucie humoru i czas

Magdalena

2022.06.28

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w sposób zrozumiały. Dziękuję serdecznie!

Klaudia

2022.05.23

Dołącz do Newslettera